Iegūsti jaunu mīluli: Instagram konkurss

Iegūsti jaunu mīluli! Šobrīd, kad dienas paliek īsākas, un temperatūra pieliek aukstāka, mīļš draugs, kas sagaida mājās, ir vajadzīgs vairāk nekā jebkad! Šajā rudenī vēlamies uzdāvināt vienam īstam augu mīlim jaunu zaļo draugu – 1,7 metrus augstu Ficus Elastica–, kā arī Mēslolojums paciņu, ar ko rūpēties par jauno mīluli.

Konkursa dalības nosacījumi

Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem jāizpilda sekojošie nosacījumi līdz 31.oktobrim:

  • jāseko @meslolojums profilam Instagram platformā,
  • komentārā jāatzīmē draugu, kurš priecātos par šādu balvu;
  • jādzīvo Latvijas teritorijas robežās.

Plant-I-Boost uzskatīs par konkursa dalībnieku jebkuru, kurš būs izpildījis visus iepriekš minētos nosacījumus.

Plant-I-Boost pārstāvji izlozēs konkursa uzvarētāju 31.oktobrī. Uzvarētājs tiks uzrunāts par dāvanas saņemšanu caur Instagram platformu.

Gadījumā, ja tiks konstatēts, ka izlozētais profils neatbilst kādam no konkursa dalības kritērijiem, tiks lozēts vēlreiz. Šādā gadījumā nākamais izlozētais profils tiks uzskatīts par konkursa uzvarētāju, ja atbildīs visiem iepriekš minētajiem nosacījumiem. 

Piedaloties konkursā, dalībnieki piekrīt, ka Plant-I-Boost var izmantot jebkādas bildes vai video, kuras konkursa uzvarētājs publicēs ar jauniegūto balvu, citiem mārketinga materiāliem un nolūkiem.

Plant-I-Boost piekrīt apgādāt konkursa uzvarētāju ar 1,7 metrus augstu Ficus Elastica (jeb gumijkoku), kā arī 1kg Mēslolojums paciņu Latvijas teritorijas ietvaros. Konkursa dalībnieks piekrīt, ka, ja tas dzīvo Rīgas un Rīgas apkārtnes robežās, tas pats parūpēsies par balvas pārvadāšanu no saņēmšanas vietas (Rīgā, Strēlnieku ielā 13). 

Dalībnieki piekrīt uzvaras gadījumā sūtīt sava jauniegūtā auga attīstības un dzīves cikla bildes vai video. Dalībnieki piekrīt, ka šie video un bildes var tikt izmantotas citiem Plant-I-Boost mārketinga nolūkiem.

Nepalaid garām iespēju un piesaki dalību jau šodien! Lai veicās!