KAS IR BIO LAUKSAIMNIECĪBA?

Bioloģiskā lauksaimniecība ir lauksaimniecības veids, kurā tiek izmantoti ekoloģiski ilgtspējīgas un dabai draudzīgi metodes, lai audzētu pārtikas produktus un saglabātu, kā arī veicinātu augsnes produktivitāti un bioloģisko daudzveidību.

Bioloģiskās lauksaimniecības metodes ietver dabas resursu, piemēram, organisko mēslojumu izmantošanu.

Tā ir saistīta ar zemes ilgtspējīgu izmantošanu, ņemot vērā augsnes struktūru un tās dabisko bagātību, kā arī tās aizsardzību no dažādiem kaitīgiem procesiem.

MŪSU PRODUKTI
SAIMNIECĪBAS, AR KURĀM STRĀDĀJAM

SIA “Bitex”

Ar bioloģisko lauksaimniecību nodarbojamies jau vairākus gadus. Pēdējos gados esam sākuši audzēt kaņepes, kas ir ļoti prasīgi kūltūraugi. Esam nolēmuši izmantot Plant-I -Boost mēslojumu, jo kaņepes izlieto daudz augsnes rerursu, un, lai to kompensētu, vienīgais risinājums ir kvalitatīva augsnes mēslošana.

SIA “Aloja Agro”

Esam vieni no lielākajiem bio-kartupeļu audzētājiem Latvijā un jau labu laiku meklējam un izmantojam dažādus organiskos mēslojumus. Šogad uzsāksim lietot Latvijas uzņēmuma Plant-I-Boost izstrādātu organisko mēslojumu.

ZS "Mazkūlīši"

Jau vairākus gadus meklēju produktus,kas varētu uzlabot augsnes auglību un pacelt ražības rādītājus, veicinot mana uzņēmuma konkurētspēju Eiropas tirgos. Lielākoties skatījos uz skandināvu pieredzi un produktiem, ko izmanto viņi. Plant-I-Boost produkti pēc sava sastāva ir ļoti līdzīgi skandināvu izmantotajiem produktiem, tieši tāpēc tos esmu izvēlējies saviem laukiem.

KONTAKTI

Droši raksti vai zvani mums, ja Tev ir radušies kādi jautājumi par mēslojumu, kā pareizi mēslot, kur nopirkt, kā kļūt par mūsu sadarbības partneri. Mēs esam atvērti komunikācijai un esam šeit, lai Tev palīdzētu.

Antonijas iela 5, Rīga, LV - 1010, Latvija